Reklama

Wykopali i zostawili

20/03/2015 18:00

– Niedawno na osiedlach należących do spółdzielni „Metalowiec” jedna z firm oferujących usługi telekomunikacyjne, dotowana z funduszy europejskich, prowadziła prace ziemne związane z instalacją światłowodową. Robotników dawno już na osiedlu nie widziałem, więc zakładam, że chyba już je skończyli, ale – jak to przy tego typu inwestycjach bywa – nie obyło się bez niedogodności. Wykopy często wiązały się z trudnymi do uniknięcia zniszczeniami w terenach zielonych i ogródkach. Na niektórych z nich, wcześniej zadbanych, porośniętych trawą i krzewami, pozostały nasypy z wykopanej ziemi, a także kamienie czy cegły. Liczyłem, że wykonawca, zobligowany przez spółdzielnię, przywróci teren do stanu pierwotnego i po sobie posprząta, ale póki co tak się nie stało. Czy w takim razie spadnie to na mieszkańców?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Łukasz - niezalogowany 2015-03-20 19:10:42

    Ciekawe co to za firma była 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama