– Niedawno na osiedlach należących do spółdzielni „Metalowiec” jedna z firm oferujących usługi telekomunikacyjne, dotowana z funduszy europejskich, prowadziła prace ziemne związane z instalacją światłowodową. Robotników dawno już na osiedlu nie widziałem, więc zakładam, że chyba już je skończyli, ale – jak to przy tego typu inwestycjach bywa – nie obyło się bez niedogodności. Wykopy często wiązały się z trudnymi do uniknięcia zniszczeniami w terenach zielonych i ogródkach. Na niektórych z nich, wcześniej zadbanych, porośniętych trawą i krzewami, pozostały nasypy z wykopanej ziemi, a także kamienie czy cegły. Liczyłem, że wykonawca, zobligowany przez spółdzielnię, przywróci teren do stanu pierwotnego i po sobie posprząta, ale póki co tak się nie stało. Czy w takim razie spadnie to na mieszkańców?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ciekawe co to za firma była