Dwóch młodych mieszkańców powiatu kraśnickiego zostało zatrzymanych przez policjantów ze Stalowej Woli. Podejrzani są o przestępstwa narkotykowe. Jeden z mężczyzn uprawiał konopie w specjalnie do tego przystosowanym pomieszczeniu.
W namierzeniu mężczyzn, poruszających się samochodem na kraśnickich numerach, pomógł jadący za nimi kierowca. Zaniepokoiło go ich zachowanie. Skontaktował się z posterunkiem policji i podał kierunek jazdy audi. Policjanci zatrzymali samochód na ulicy Okulickiego i dokonali kontroli. Zarówno 27-letni kierowca, jak i 25-letni pasażer zachowywali się w podejrzany sposób – byli pobudzeni i nerwowi. W samochodzie dało się wyczuć charakterystyczny zapach marihuany. [paywall]
Podczas kontroli znaleziono pudełko po papierosach, w którym ukryte były trzy woreczki z podejrzaną substancją. Dwa z nich zwierały roślinny susz , w pozostałym były dwie brunatne kostki. Przeprowadzone testy potwierdziły zawartość marihuany (ok. 3 gramy) i haszyszu (1,7 grama). Do ich posiadania przyznał się młodszy z mężczyzn. Obydwaj zostali zatrzymani przez policjantów.

fot.KWP Rzeszów
Znalezione przy podejrzanych woreczki z nielegalną substancją.

fot.KWP Rzeszów
Tak wyglądała nielegalna plantacja konopi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze