Reklama

Wymusiła pierwszeństwo. Motocyklista w szpitalu

14/05/2018 10:36

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Albigowa. Kierująca osobową toyotą mieszkanka Kolbuszowej nie ustąpiła na skrzyżowaniu pierwszeństwa motocykliście. W wyniku wypadku kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj, na drodze wojewódzkiej 877 w miejscowości Albigowa. W rejonie cmentarza na skrzyżowaniu kierująca osobową toyotą 60-letnia mieszkanka Kolbuszowej wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocykliście. Prowadzący hondę 28-letni mieszkaniec Żołyni nie miał szans i doszło do zderzenia, w wyniku którego obrażeń doznał kierujący  jednośladem. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Poszkodowany w zdarzeniu trafił do szpitala, a ruch pojazdów na trasie Łańcut-Zabratówka był utrudniony. Policja wyjaśnia szczegóły okoliczności zdarzenia.

Reklama


fot.KPP Łańcut
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Harnas - niezalogowany 2018-05-15 16:35:30

    Ile miał na liczniku?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości