Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Albigowa. Kierująca osobową toyotą mieszkanka Kolbuszowej nie ustąpiła na skrzyżowaniu pierwszeństwa motocykliście. W wyniku wypadku kierujący jednośladem trafił do szpitala.
Do wypadku doszło wczoraj, na drodze wojewódzkiej 877 w miejscowości Albigowa. W rejonie cmentarza na skrzyżowaniu kierująca osobową toyotą 60-letnia mieszkanka Kolbuszowej wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocykliście. Prowadzący hondę 28-letni mieszkaniec Żołyni nie miał szans i doszło do zderzenia, w wyniku którego obrażeń doznał kierujący jednośladem. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi.
Poszkodowany w zdarzeniu trafił do szpitala, a ruch pojazdów na trasie Łańcut-Zabratówka był utrudniony. Policja wyjaśnia szczegóły okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ile miał na liczniku?