Reklama

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną groźnie wyglądającej kolizji [ZDJĘCIA]

Zdarzenie miało miejsce wczoraj, 2 września, po godz. 15 w Oleszycach.

Jak do tego doszło?

31-letni mieszkaniec gminy Oleszyce, który kierował osobowym volkwagenem, podczas skręcania w lewo z ul. Sapiehy w ul. Zieloną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkwagenem, 61-letniemu mieszkańcowi Lubaczowa.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi, a sprawca został ukarany mandatem.


fot.KPP Lubaczów/PK


fot.KPP Lubaczów/PK
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama