Zdarzenie miało miejsce wczoraj, 2 września, po godz. 15 w Oleszycach.
Jak do tego doszło?
31-letni mieszkaniec gminy Oleszyce, który kierował osobowym volkwagenem, podczas skręcania w lewo z ul. Sapiehy w ul. Zieloną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkwagenem, 61-letniemu mieszkańcowi Lubaczowa.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze