Ok. godz. 15.00 na ul. Bakończyckiej zderzyły się audi i BMW. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Droga jest nieprzejezdna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wieśniaki tak jeżdżą :D hahahaBMW i Audi :D hahahahaha
Takich idiotów młodych to nawet bym nie wyciągał z samochodu tylko jeszcze polewał benzyną, sorry ale selekcja naturalna. Dobrze, że nikogo z osób trzecich nie zabiło.
Czyżby Ciupińskie dalej poszukiwały wrażeń ??
Ale dupa boli xd teraz zamknąć mordy i wsiadac do swoich Tico. Zawiść w narodzie na każdym kroku gorsi od sterotypowych kierowców tych marek są zjeby. którzy na widok tych aut dostają białej gorączki.. Bo audi burak bmw burak tylko ja w Tico czy Punto Pan xd mali ludzie
Moze za szybko jechal fakt ale zeby najezdzac na nich bo audi czy bmw . Wiesniaki to takie glupie komentarze pisza . Kazdemu sie zdarza trudno , oby nikt nie ucierpial
Bo się jeździ zgodnie z przepisami 50 km/h a nie 120. Właśnie teraz słychać piski opon na obwodnicy wschodniej, znów jacyś "normalni"próbują swoich bolidów młodzieży wiejskiej inaczej BMW .
Na żywo te auta wyglądały okropnie i dziewczyna tracąca przytomność i znikąd pomocy, chłopak z kołnierzem ortopedycznym. Oby sie nic nikomu poważnego nie stało. Moze przydałby sie pachołek blokujący predkosc , bo tu jeżdżą de...le Tu jest szkoła i masę dzieciaków . Szczęscie , że sie tylko na tym skończyło
Tacy idioci jak ty to wgl nie powinni sie wypowiadac . Czlowieku co ty tym zareprezentowales ? Mlody czy nie , nie wazne. Wyjechal z zakretu a tu auto na srodku drogi stoi a z drugiej strony kupe ludzi , i co zrobic ? Musial wjechac , troche za szybko..ale i tak by wjechal ..ale jak zwykle ,wina lezy tylko po stronie tego co stuknal . Brak słów
masz racje mali zawistni ludzie ze swoimi komentarzami, a tak na marginesie dobrze że ich żółć zalewa bo męczą się sami ze sobą.........
Pamietajcie ludzie ze nawet doswiadczony kierowca moze popelnic bledy . Kurwa i najlepiej tylko cisnac po kims nie bedac w takiej sytuacji . HEJTER W NECIE PIZDA W SWIECIE !
wieśniaki tak jeżdżą :D hahahaBMW i Audi :D hahahahaha
Takich idiotów młodych to nawet bym nie wyciągał z samochodu tylko jeszcze polewał benzyną, sorry ale selekcja naturalna. Dobrze, że nikogo z osób trzecich nie zabiło.
Czyżby Ciupińskie dalej poszukiwały wrażeń ??