Reklama

Wypadek na Bakończyckiej. Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

28/09/2016 16:08

Ok. godz. 15.00 na ul. Bakończyckiej zderzyły się audi i BMW. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Droga jest nieprzejezdna.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tjdirjtcew - niezalogowany 2016-09-28 16:40:24

    wieśniaki tak jeżdżą :D hahahaBMW i Audi :D hahahahaha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rat... - niezalogowany 2016-09-28 16:42:23

    Takich idiotów młodych to nawet bym nie wyciągał z samochodu tylko jeszcze polewał benzyną, sorry ale selekcja naturalna. Dobrze, że nikogo z osób trzecich nie zabiło.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dEREK - niezalogowany 2016-09-28 17:12:46

    Czyżby Ciupińskie dalej poszukiwały wrażeń ??

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości