Reklama

Wypadek na przejeździe. Osobówka zderzyła się z lokomotywą

Do niecodziennego zdarzenia doszło 13 sierpnia na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jaworniku Polskim. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z lokomotywą.

Było po g. 15.30. Kolejka wąskotorowa pokonywała trasę z Dynowa do Przeworska. Na przejeździe w Jaworniku Polskim jej bieg zatrzymał samochód osobowy marki Alfa Romeo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zasiadająca za kierownicą alfy 19-latka nie ustąpiła pierwszeństwa wąskotorówce, na skutek czego ta wjechała w auto przejeżdżające przez tory. Zderzenie zakończyło się dachowaniem samochodu. Kierująca nim doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala, a dla pasażerów zorganizowano transport zastępczy. 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ABC - niezalogowany 2016-08-16 14:14:24

    Aha czyli kierowca alfy wjechał w auto które przejeżdżało przez tory. Kto to pisał?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    def - niezalogowany 2016-08-16 14:22:36

    naucz sie czytac doklanie analfabeto

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    def - niezalogowany 2016-08-16 14:24:00

    ''ta'' czyli waskororówka a nie alfa co za matoł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama