Do niecodziennego zdarzenia doszło 13 sierpnia na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jaworniku Polskim. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z lokomotywą.
Było po g. 15.30. Kolejka wąskotorowa pokonywała trasę z Dynowa do Przeworska. Na przejeździe w Jaworniku Polskim jej bieg zatrzymał samochód osobowy marki Alfa Romeo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zasiadająca za kierownicą alfy 19-latka nie ustąpiła pierwszeństwa wąskotorówce, na skutek czego ta wjechała w auto przejeżdżające przez tory. Zderzenie zakończyło się dachowaniem samochodu. Kierująca nim doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala, a dla pasażerów zorganizowano transport zastępczy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Aha czyli kierowca alfy wjechał w auto które przejeżdżało przez tory. Kto to pisał?
''ta'' czyli waskororówka a nie alfa co za matoł
"Trasa" wąskotorówki to totalna "partyzantka". Jedyny bezpieczny przejazd na tym odcinku, to przejazd przez międzynarodową "czwórkę" (na czas przejazdu wąskotorówki podjeżdża policja zatrzymuje ruch samochodów osobowych). Pozostałe przejazdy to absolutne "chybił-trafił".Na pozostałe przejazdy również powinien być przynajmniej "wydelegowany" pracownik obsługi pociągu , który ostrzegł by kierowców. Obsługę pociągu stanowią emeryci i renciści , więc pewnie ich "ruchy są spowolnione".Na ten temat w ogóle powinien wypowiedzieć się Urząd Transportu Kolejowego, by nie doszło do kolejnych wypadków
Aha czyli kierowca alfy wjechał w auto które przejeżdżało przez tory. Kto to pisał?
naucz sie czytac doklanie analfabeto
''ta'' czyli waskororówka a nie alfa co za matoł