Reklama

Wypadek w Nowej Dębie. Dwoje dzieci w szpitalu. Blokada drogi

Do zdarzenia doszło ok. g. 13 na DK 9 w Nowej Dębie, relacji Radom – Barwinek.

Tarnobrzescy policjanci ustalili wstępnie, że zderzyły się volkswagen golf, ford focus i opel. Dzieci w wieku 3 miesięcy i 2,5 roku przewieziono do szpitala.  

Droga na tym odcinku jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy od strony Rzeszowa przez Majdan Królewski, Baranów Sandomierski i Nagnajów. Od stronyTarnobrzega przez Nagnajów, Baranów Sandomierski, Majdan Królewski do Rzeszowa. Policja apeluje o ostrożną jazdę.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    katarzyna_M - niezalogowany 2016-04-08 14:06:04

    WitamRodzinę dzieci  bardzo proszę o kontakt na adres email:m.katarzyna855@gmail.com

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jarek287 - niezalogowany 2016-04-08 14:21:21

    W którym miejscu tak dokładnie doszło do wypadku?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    znajoma - niezalogowany 2016-04-08 18:03:30

    na wysokości diagnostyki samochodowej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama