Do poważnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 881 relacji Żurawica – Łańcut przy zjeździe do miejscowości Tuligłowy (gmina Rokietnica). Dwie osoby trafiły do szpitala.
O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik. Wypadek wydarzył się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą prowadzącą do Tuligłów. - Kobieta kierująca toyotą yaris wyjechała z podporządkowanej i uderzyła w srebrnego opla. Po zderzeniu opel dachował w rowie – relacjonuje Czytelnik.
Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu pracuje policja i straż pożarna. Droga jest zablokowana.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze