11 czerwca około godziny 18 w Orłach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.
54-letni mieszkaniec Przemyśla kierujący toyotą corollą wjechał w przepust drogowy, a następnie w konstrukcję sygnalizacji świetlnej. Kierowca oraz dwaj pasażerowie trafili na obserwację do szpitala. Policjanci ustalili, że przyczyną była chwilowa utrata przytomności kierującego, który był trzeźwy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze