Reklama

Wypadek wyglądał groźnie

16/06/2016 10:09

11 czerwca około godziny 18 w Orłach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

54-letni mieszkaniec Przemyśla kierujący toyotą corollą wjechał w przepust drogowy, a następnie w konstrukcję sygnalizacji świetlnej. Kierowca oraz dwaj pasażerowie trafili na obserwację do szpitala. Policjanci ustalili, że przyczyną była chwilowa utrata przytomności kierującego, który był trzeźwy.
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama