W poniedziałek przed południem w Stalowej Woli doszło do wypadku drogowego. Ośmioletnia dziewczynka przejeżdżająca rowerem przez przejście dla pieszych została potrącona przez kierującą seatem kobietę. Z ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem była trzeźwa.
Wypadek miał miejsce w Stalowej Woli na ulicy Komisji Edukacji Narodowej. Funkcjonariusze policji pracujący na miejscu wypadku ustalili, że 24-letnia kobieta kierująca seatem potrąciła przejeżdżającą przez przejście dla pieszych 8-letnią rowerzystkę. Dziecko zostało przewiezione do Tarnobrzeskiego szpitala.
Okazało się, że 24-letnia kobieta była trzeźwa. Policjanci ustalili świadków wypadku, zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną.
Nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku pracują funkcjonariusze z Komedy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Witam poszukuję rodziców poszkodowanej a.kozak.88@wp.pl
Jak znajdziesz, to powiedz im żeby nauczyli swoje dziecko nie przejeżdzania przez przejście dla pieszych a przeprowadzania swojego środka lokomocji. Oszczędzi to kłopotów innym kierowcom.
za szybko jeździmy Kierowco ZWOLNIJ DO 30 km ,... czy 20
Witam poszukuję rodziców poszkodowanej a.kozak.88@wp.pl
Jak znajdziesz, to powiedz im żeby nauczyli swoje dziecko nie przejeżdzania przez przejście dla pieszych a przeprowadzania swojego środka lokomocji. Oszczędzi to kłopotów innym kierowcom.
za szybko jeździmy Kierowco ZWOLNIJ DO 30 km ,... czy 20