Egzaminator przerwał egzamin na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie, ponieważ mężczyzna, który przystąpił do egzaminu był nietrzeźwy.
Do zdarzenia doszło 8 bm. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji w Krośnie potwierdzili, że 35-letni mieszkaniec Beska pił wcześniej alkohol.
Wykryto w jego krwi 0,22 promila. Niedopuszczony do dalszej części egzaminu odpowie przez sądem, który zdecyduje o zakazie prowadzenia pojazdów.
Przystępujący do egzaminu praktycznego na prawo jazdy widocznie słabo przyswoił zasady ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego zaraz karać sądownie , przecież z tekstu wynika ,że nie przejechał nawet metra . Więc gdzie tu mowa o prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu? . Natomiast nie neguję faktu ,że nie powinien prowadzić , to jest oczywiste .
Dlaczego zaraz karać sądownie , przecież z tekstu wynika ,że nie przejechał nawet metra . Więc gdzie tu mowa o prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu? . Natomiast nie neguję faktu ,że nie powinien prowadzić , to jest oczywiste .