Reklama

Wypił coś na odwagę przed egzaminem na prawo jazdy

10/03/2016 11:14

Egzaminator przerwał egzamin na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie, ponieważ mężczyzna, który przystąpił do egzaminu był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło 8 bm. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji w Krośnie potwierdzili, że 35-letni mieszkaniec Beska pił wcześniej alkohol.
Wykryto w jego krwi 0,22 promila. Niedopuszczony do dalszej części egzaminu odpowie przez sądem, który zdecyduje o zakazie prowadzenia pojazdów. 

Przystępujący do egzaminu praktycznego na prawo jazdy widocznie słabo przyswoił zasady ruchu drogowego.


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2016-03-10 17:30:08

    Dlaczego zaraz karać sądownie , przecież z tekstu wynika ,że nie przejechał nawet  metra . Więc gdzie tu mowa o  prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu? .  Natomiast  nie neguję  faktu  ,że nie powinien    prowadzić , to jest oczywiste .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama