2 lipca, o godzinie 15, w Huwnikach odbędzie się V Festiwal Smaków Wyszehradzkich. Występy zespołów z państw partnerskich, stoły z jadłem regionalnym, rękodzieło i Power Play jako gwiazda wieczoru. Atrakcji nie zabraknie!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Super impreza będę tam
polonisci z friedropolia toze budiet
ZIZI JEST SPOKO