W nocy z czwartku na piątek na autostradzie A4 na wysokości Bud Łańcuckich doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca Forda Transita najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i wjechał na barierkę. Dwaj podróżujący autem pasażerowie trafili do szpitala.
Do zdarzenia doszło w nocy około 1.30. Na autostradzie w miejscowości Budy Łańcuckie kierujący Fordem Transitem, 42-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, prawdopodobnie zasnął za kierownicą i wjechał w barierę ochronną. W wyniku tego uderzenia auto przewróciło się, a podróżujący busem odnieśli obrażenia. Dwaj pasażerowie trafili do szpitala.
Kierowca zbadany na okoliczność obecności alkoholu we krwi, okazał się być trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poszkodowanych w wypadku, lub znajomych, rodzinę poszkodowanych, proszę o kontakt. Mogę pomóc w uzyskaniu należnego odszkodowania. Ważne jest, aby od samego początku odpowiednio do tego podejść i poprowadzić.email. bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Poszkodowanych w wypadku, lub znajomych, rodzinę poszkodowanych, proszę o kontakt. Mogę pomóc w uzyskaniu należnego odszkodowania. Ważne jest, aby od samego początku odpowiednio do tego podejść i poprowadzić.email. bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl