Zgodnie z wieloletnią tradycją Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu zaprasza do udziału w koncertach trzydziestej trzeciej edycji festiwalu Przemyska Jesień Muzyczna.

Podobnie jak w latach ubiegłych kanwą łączącą poszczególne koncerty będzie szeroko pojęta kameralistyka, przy czym w bieżącym roku organizatorzy postanowili oddać estradę w przeważającej części[paywall] najmłodszemu pokoleniu artystów, choć nie zabraknie również znanych i wielokrotnie oklaskiwanych artystów z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskiej i światowej estradzie.
Festiwal rozpocznie (14 października o godz. 17.00, w sali Towarzystwa Muzycznego) występ kwartetu w składzie: Iwona Glinka – flet, Oriana Masternak – skrzypce, Maria Dutka – altówka i Beata Urbanek-Kalinowska – wiolonczela, w którego wykonaniu wysłuchamy kompozycji J. Haydna, W.A. Mozarta, M. Travlosa i M. Ptaszyńskiej. Na ten koncert wstęp jest wolny.
Następne koncerty festiwalu odbywać się będą w listopadzie, o czym informować będziemy na bieżąco. Szczegóły oraz dokładne terminy i miejsca podane są również na afiszach i stronie internetowej Towarzystwa Muzycznego www.towarzystwomuzyczne.pl.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze