Reklama

Z 3 promilami za kierownicą

04/06/2015 12:16

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca mercedesa.

Funkcjonariusze przeworskiej komendy otrzymali telefoniczną informację, że drogą krajową nr 4 z Łańcuta w kierunku Jarosławia jedzie mercedes, którego kierujący może być pod wpływem alkoholu. Szybko zatrzymali go do kontroli. 39-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu do 2 lat więzienia, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości