Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca mercedesa.
Funkcjonariusze przeworskiej komendy otrzymali telefoniczną informację, że drogą krajową nr 4 z Łańcuta w kierunku Jarosławia jedzie mercedes, którego kierujący może być pod wpływem alkoholu. Szybko zatrzymali go do kontroli. 39-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu do 2 lat więzienia, a także zakaz prowadzenia pojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze