21 lutego br. w Świeciu odbył się losowanie ćwierćfinałowych par Pucharu Polski w futsalu. Jedną z ośmiu ekip wciąż pozostających w grze jest Texom Eurobus Przemyśl.
Po wyeliminowaniu z pucharowych rozgrywek mocny i niewygodny zespół, jaki bez wątpienia jest GI Malepszy Arth Soft Leszno, w ćwierćfinale teoretycznie na Texom Eurobus Przemyśl czeka łatwiejsze zadanie. Los sprawił, że ich rywalem będzie Legia Futsal Warszawa. Mecz rozegrany zostanie w Przemyślu.
W innych meczach zmierzą się:
W razie awansu team Adriano Ribeiro w półfinale zmierzy się w lepszym z pary Futsal Świecie – Constract Lubawa. Półfinał rozgrywany jest podług zasady – mecz i rewanż.
Spotkania ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 19 marca br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze