Jeden z niedługich lutowych dni był w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu szczególnym. Przepaski na oczach, papugi na ramieniu i czarna bandera – korytarze zaroiły się od poszukiwaczy przygód.
W karnawałowy i iście piracki nastrój wprowadzały małych i dużych Izabela Krygowska i Katarzyna Kubicka – nauczycielki sekcji tanecznej i fitness MDK. Profesjonalistki w nauce tańca były gwarantem dobrej zabawy, ale „morskie emocje” podopiecznym MDK i ich rodzicom towarzyszyły już od dawna.
– Już wiele tygodni wcześniej wielu uczestników zajęć pozaszkolnych dopytywało i z niecierpliwością oczekiwało chwili, kiedy będą mogli stać się postacią z prawdziwej pirackiej przygody – mówił Stanisław Karszyń, dyrektor MDK w Przemyślu.
Na bal przybyli niezwykli goście: piraci, marynarze i morskie księżniczki. Pomysłowość strojów zaskakiwała organizatorów, ale nie tylko to. Także gotowość do zabawy, tańca i przeżycia prawdziwej pirackiej przygody! Uczestnicy chętnie brali udział w zabawach i konkursach przy dźwiękach tanecznej muzyki. – Czy spełniły się marzenia o dalekich morskich wyprawach i jaskiniach pełnych skarbów? Mamy nadzieję, że tak – konkluduje S. Karszyń.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze