Festiwal Narolarte im. Pana, Wójta i Plebana to kilkudniowa seria koncertów wysokiej klasy, której program jest podsumowaniem najciekawszych zjawisk artystycznych roku. Od dziesięciu lat w sierpniu do Narola przybywają artyści o ugruntowanej pozycji oraz debiutanci, o których za chwilę usłyszy cały świat. W tym roku festiwal odbył się w dniach 16 – 20 sierpnia.

fot.Justyna Zając
Cerkiew na Krupcu z zewnątrz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze