Reklama

Z ostatniej chwili: zmarł czwarty piłkarz Wólczanki

W Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie, do którego został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zmarł czwarty piłkarz Wólczanki Stali Systems Wólka Pełkińska, uczestniczący dzisiaj (26 marca br.) w wypadku samochodowym w Weryni koło Kolbuszowej.

Niestety, jak podały służby medyczne rzeszowskiego szpitala, będącego w bardzo ciężkim stanie 25-letniego Mariusza Korzępy nie udało się uratować. Zmarł w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. To już czwarta ofiara tego tragicznego wypadku. Przypomnijmy, że piłkarze Wólczanki Stali Systems jechali z Mielca na mecz z Avią Świdnik. Ich samochód zderzył się czołowo z ciężarówką. Do wypadku doszło ok. g. 9.25.

Śmierć na miejscu ponieśli: 18-letni bramkarz Patryk Szewczak oraz obrońcy – Kamil (22 lata) i Rafał (27 lat) Pydychowie. Pozostała piątka (Kamil Oślizło, Damian Bożek, Mariusz Korzępa, Krystian Pydych i Kamil Hul) trafiła do szpitala. Mariusza Korzępy nie udało się uratować. W szpitalu przebywa jeszcze czterech zawodników. Ich stan, niestety, wciąż jest bardzo ciężki.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dons - niezalogowany 2016-03-26 20:40:33

    Boże jaka tragedia tacy młodzi ,,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sad - niezalogowany 2016-03-26 20:44:36

    czy Dawid Bożek żyje?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    red - niezalogowany 2016-03-26 20:59:50

    Tak

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama