W Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie, do którego został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zmarł czwarty piłkarz Wólczanki Stali Systems Wólka Pełkińska, uczestniczący dzisiaj (26 marca br.) w wypadku samochodowym w Weryni koło Kolbuszowej.
Niestety, jak podały służby medyczne rzeszowskiego szpitala, będącego w bardzo ciężkim stanie 25-letniego Mariusza Korzępy nie udało się uratować. Zmarł w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. To już czwarta ofiara tego tragicznego wypadku. Przypomnijmy, że piłkarze Wólczanki Stali Systems jechali z Mielca na mecz z Avią Świdnik. Ich samochód zderzył się czołowo z ciężarówką. Do wypadku doszło ok. g. 9.25.
Śmierć na miejscu ponieśli: 18-letni bramkarz Patryk Szewczak oraz obrońcy – Kamil (22 lata) i Rafał (27 lat) Pydychowie. Pozostała piątka (Kamil Oślizło, Damian Bożek, Mariusz Korzępa, Krystian Pydych i Kamil Hul) trafiła do szpitala. Mariusza Korzępy nie udało się uratować. W szpitalu przebywa jeszcze czterech zawodników. Ich stan, niestety, wciąż jest bardzo ciężki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.to robi wlasnie niedostosowanie predkosci do warunkow i popierdalanie nie wiadomo ile....... szkoda tak mlodych ludzi ale za glupote sie placi. wesolych swiat
Pnie Kikkkiiiik skąd wiesz co sie stało?????? więc jeśli nie masz pewności nie komentuj debilnie chociażby z szacunku dla tych chłopaków!!!!
Nie żyje 2 z 3 braci...Trzeci walczy o życie...
Kto kierował tym busem? Mieli jakiegoś kierowcę czy kierował któryś z piłkarzy ?
Czołowe zderzenie a na zdjęciu caravelle (chyba, nie jestem pewien) z urwaną dupą ? co to za artykuł ze zdjęciem, które nijak trzyma się z treścią ? litości. A dla rodziny zmarłych ludzi ogromne wyrazy współczucia.
Panie kikkkiiik. Pan chodzi do gimnazjum czy cos? Na jakiej podstawie oceniasz sytuacje o ktorej wiesz tylko z internetu czy z 5 zrodla? Totalny brak szacunku! Zawsze powtarzam pierw popatrz na siebie pozniej na innych a dopiero na koncu komentuj. Takim ludziom jak ty powinno sie odcinac dostep do internetu!
tacy młodzi ludzie. co za tragedia.ludzie noga z gazu.
Dlaczego zawsze się pytacie jak coś złego się stanie, gdzie był Bóg, dlaczego Boże? Nikt nie pyta dlaczego szatan tak zdziałał? A może Bóg był tylko nie miał wpływu na to co się w życiu niektórych dzieje, bo nie miał dostępu i przyzwolenia od ludzi. Bo ludzie są wolni i mają prawo wyboru. Módlmy się za Nich, a żeby otrzymali życie wieczne i radość z Bogiem w niebie!!!
chodzi o to, że na tym odcinku drogi :P czytaj ze zrozumieniem Mat
Modlmy sie za krystiana pydycha tylko on w ciężkim stanie reszcie nic nie zagraza...
Prokuratura ma postawić zarzuty kierowcy VW. To on jechał za szybko. nnat szacunku? koleś zabił 5 osób!
Ależ ty pierdolnięty jesteś i jeszcze do tego wesołych świąt, żeby o tobie ktos tak nie napisał kiedyś..idealny człowieku.
Winowajca vw?Wiec kulikkikiiik ma racje,predkosc i glupota,a ktos za to ginie.Smutnych swiat.
Oficjalna strona klubu podaje że zmarł 5 piłkarz Kamil Oślizło miał 28 lat.
Teraz już się nie cofnie aby osiągnąć swój cel.
Boże jaka tragedia tacy młodzi ,,
czy Dawid Bożek żyje?
Tak