Reklama

Z ziemi do nieba

25/08/2017 20:31

Młodzieżowa Diakonia Muzyczna Archidiecezji Przemyskiej przedstawiła program artystyczny pt. Z ziemi do nieba – muzyczna opowieść o bohaterskiej postawie Rodziny Ulmów i żołnierzy podziemia niepodległościowego.

Koncert odbył się w czwartek, 24 sierpnia, w podziemiach bazyliki archikatedralnej w Przemyślu. Teksty pieśni o rodzinie Ulmów napisała Maria Szulikowska, a autorką muzyki jest Monika Brewczak, dyrygent diakonii.

Diakonia Muzyczna zrzesza młodych ludzi z całej archidiecezji przemyskiej. Dba o oprawę muzyczną wielu wydarzeń religijnych z udziałem młodzieży, m.in. Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej, czy corocznej pielgrzymki młodzieży do archikatedry w Przemyślu.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Grażyna Stojak - niezalogowany 2017-08-28 11:33:53

    Podziemia pięknie prezentują się! Znakomite miejsce na koncerty i spotkania. A była to przecież martwa piwnica... , ktora dzieki rewitalizacji została przemieniona w żywe podziemia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama