Młodzieżowa Diakonia Muzyczna Archidiecezji Przemyskiej przedstawiła program artystyczny pt. Z ziemi do nieba – muzyczna opowieść o bohaterskiej postawie Rodziny Ulmów i żołnierzy podziemia niepodległościowego.
Koncert odbył się w czwartek, 24 sierpnia, w podziemiach bazyliki archikatedralnej w Przemyślu. Teksty pieśni o rodzinie Ulmów napisała Maria Szulikowska, a autorką muzyki jest Monika Brewczak, dyrygent diakonii.
Diakonia Muzyczna zrzesza młodych ludzi z całej archidiecezji przemyskiej. Dba o oprawę muzyczną wielu wydarzeń religijnych z udziałem młodzieży, m.in. Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej, czy corocznej pielgrzymki młodzieży do archikatedry w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Podziemia pięknie prezentują się! Znakomite miejsce na koncerty i spotkania. A była to przecież martwa piwnica... , ktora dzieki rewitalizacji została przemieniona w żywe podziemia.
Podziemia pięknie prezentują się! Znakomite miejsce na koncerty i spotkania. A była to przecież martwa piwnica... , ktora dzieki rewitalizacji została przemieniona w żywe podziemia.