Reklama

Za jazdę bez uprawnień odpowie karnie

24/11/2016 12:45

Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Jarosławia do kontroli drogowej na terenie Widnej Góry. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość. Wsiadł za kierownicę nie posiadając uprawnień.

Powodem zatrzymania do kontroli była zbyt szybka jazda. Kierujący poruszając się w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 45 km/h. W trakcie kontroli wykazano również, że nie posiadał prawa jazdy. Jego uprawnienia zostały cofnięte decyzją starosty jarosławskiego. 

Mężczyzna odpowie za przestępstwo z art. 180a KK – tj. nie stosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do 2 lat.
AM, KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama