Reklama

Za nic mają ograniczenia

05/07/2016 08:00

– Jestem mieszkanką ulicy Witoszyńskiej. Jest kręta, praktycznie nieoświetlona, brakuje tu poboczy i chodnika. Tymczasem przejeżdżający nią kierowcy za nic mają znaki informujące o obowiązującym na tym odcinku ograniczeniu prędkości i dociskają pedał gazu, ile się tylko da. Nie wiem, jak rozwiązać problem, ale bywają momenty, że robi się tu naprawdę niebezpiecznie – ostrzega mieszkanka wspomnianej ulicy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości