Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w Leżajsku odkryli, że 18-letni mieszkaniec tego powiatu przewoził w swoim samochodzie narkotyki. W wyniku przeprowadzonych badań potwierdziło się, że jest to marihuana. Za podsiadanie niedozwolonych środków grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.
Zatrzymanie 18- letniego mężczyzny było wynikiem działań mających na celu zatrzymanie osób, które dopuściły się przestępstw narkotykowych. Informacje o takim mężczyźnie z powiatu leżajskiego otrzymano z wydziału kryminalnego. 18- latek został zatrzymany zaraz po tym jak w jego oplu znaleziono narkotyki.
W trakcie sprawdzania auta policjanci znaleźli zapakowany w woreczek foliowy susz roślinny. Ustaleniem dalszych spraw zajęli się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze