Reklama

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara 3 lat więzienia

02/07/2015 19:42

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w Leżajsku odkryli, że 18-letni mieszkaniec tego powiatu przewoził w swoim samochodzie narkotyki. W wyniku przeprowadzonych badań potwierdziło się, że jest to marihuana. Za podsiadanie niedozwolonych środków grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie 18- letniego mężczyzny było wynikiem działań mających na celu zatrzymanie osób, które dopuściły się przestępstw narkotykowych. Informacje o takim mężczyźnie z powiatu leżajskiego otrzymano z wydziału kryminalnego. 18- latek został zatrzymany zaraz po tym jak w jego oplu znaleziono narkotyki.

W trakcie sprawdzania auta policjanci znaleźli zapakowany w woreczek foliowy susz roślinny. Ustaleniem dalszych spraw zajęli się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku. 
IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości