„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim”.
Fala ludzkich serc, która nas zalewa, jest o stokroć większa i potężniejsza niż płomienie ognia, które w kilka chwil obróciły nasze dotychczasowe życie w popiół. Ogrom wsparcia napływa z każdej strony. Od pierwszej chwili heroicznej walki o życie syna przez naszych sąsiadów, akcji gaśniczej strażaków i wielkiego zrywu, jaki dokonał się wśród ludzi, czujemy, że nie jesteśmy sami. Zaangażowanie rodziny, przyjaciół, mieszkańców najbliższej okolicy, jak i najdalszych zakątków świata. Koleżanek i kolegów z pracy, całej rodziny hospicyjnej pacjentów, znajomych z dawnych lat, obcych ludzi Wielkiego Serca, którzy nigdy nas nie widzieli, daje nam poczucie wiary i nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wrócimy do normalności. Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna. Jesteście wspaniali w tym, co robicie.
~ Gosia i Cezary
O tragedii, jaka spotkała Państwa Fornalów i o tym, jak można pomóc piszemy tutaj [KLIK].
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze