– Mieszkańcy uskarżają się na wysokie krawężniki, na które ciężko jest wjechać chociażby wózkiem, w którym siedzi małe dziecko, a także wyjść osobom starszym. Miały być ponoć zrównane z asfaltem, ale jak do tej pory problem pozostaje nierozwiązany. Powinny się tym problemem zainteresować władze gminy, które widocznie o nim zapomniały.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze