Reklama

Zabawa i rekreacja – tak. Tylko czy na pewno w tym miejscu?

06/10/2016 07:24

– Przechodząc obok pomnika Jana Pawła II zastanawiam się czasem, czy to stosowne, by po pochylni obok niego zjeżdżać na rolkach lub deskorolkach albo czy to faktycznie odpowiednie miejsce do zabawy w berka czy chowanego.

Ktoś może powiedzieć, że się czepiam, że przecież to nic takiego, ale według mnie są stosowniejsze miejsca w mieście do niczym nieskrępowanej zabawy i rekreacji. Co ciekawe, młodzi często nie wiedzą, kogo upamiętnia pomnik, więc nawet nie mają poczucia, że to miejsce w jakiś sposób szczególne. A szkoda.

Mieszkanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2016-10-06 07:30:35

    Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama