Reklama

Zaborniak pełnomocnikiem PiS w Jarosławiu

19/06/2015 10:49

Marcin Zaborniak piastujący od niedawna funkcję wiceburmistrza Jarosławia ds. społecznych został powołany na funkcję pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w mieście. Zaborniak jest członkiem zarządu miejskiego komitetu PiS.

Nieoficjalną wiadomość potwierdza sam zainteresowany. – Informację o powołaniu otrzymałem od wicemarszałka Marka Kuchcińskiego, pełnomocnika partii w okręgu krośnieńsko-przemyskim – mówi. Pełnomocnik został powołany, ponieważ skończyła się kadencja miejskiega zarządu partii. Będzie pełnił funkcję zarządu do czasu wybrania nowego.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2015-06-26 08:39:14

    Panie Marcinie niech Pan przepędzi andrzeja wyczawskiegoz PISu  jego obecność tylko szkodzi parti

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości