Marcin Zaborniak piastujący od niedawna funkcję wiceburmistrza Jarosławia ds. społecznych został powołany na funkcję pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w mieście. Zaborniak jest członkiem zarządu miejskiego komitetu PiS.
Nieoficjalną wiadomość potwierdza sam zainteresowany. – Informację o powołaniu otrzymałem od wicemarszałka Marka Kuchcińskiego, pełnomocnika partii w okręgu krośnieńsko-przemyskim – mówi. Pełnomocnik został powołany, ponieważ skończyła się kadencja miejskiega zarządu partii. Będzie pełnił funkcję zarządu do czasu wybrania nowego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Marcinie niech Pan przepędzi andrzeja wyczawskiegoz PISu jego obecność tylko szkodzi parti
Panie Marcinie niech Pan przepędzi andrzeja wyczawskiegoz PISu jego obecność tylko szkodzi parti