Reklama

„Żaczek” uratowany!

To nie prima aprilis, choć właśnie w sobotę, 1 kwietnia br., szefostwo kultowego miejsca na mapie Przemyśla, czyli kawiarni „Żaczek”, chce podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uratowania tego lokalu. Zaprasza na degustację swoich rarytasów!

Od nieszczęśliwego pożaru, jaki wybuchł w tym lokalu, minęło niedawno 40 dni. Bardzo intensywnych dni, bo każdy charakteryzował się jednym: remontem. Dzięki kolejnemu wyjątkowemu odzewowi mieszkańców miasta, udało się zebrać właścicielom kwotę, która było potrzebna do przywrócenia dawnego blasku temu miejscu.

„(...) Bez osób, które okazały nam wparcie finansowe, bez osób, które udostępniały naszą zrzutkę, bez osób, które podtrzymywały nas na duchu, nie doszłoby do ponownego otwarcia naszego lokalu. W ramach symbolicznego podziękowania, zapraszamy całą lokalną społeczność w Przemyślu w sobotę, 1 kwietnia, od godziny 11 do Żaczka. Będziemy rozdawać nasze wypieki: drożdżówki tradycyjne, drożdżówki regionalne, rogaliki, kremówkę i wiele innych. Dziękujemy!” – napisali na swoim profilu właściciel „Żaczka”.

Reklama

Od poniedziałku, 3 kwietnia br., kawiarnia rozpocznie normalne funkcjonowanie. Będzie czynna od g. 8 do g. 17.

 

W imieniu właścicieli serdecznie zapraszamy!


fot.ze zbiorów własnych
Słynna „Żaczkowa” ambrozja.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama