W Ustrzykach Dolnych odbył się 1. Grand Prix Podkarpacia młodziczek i młodzików. Świetnie spisała się Aleksandra Makar z Nurtu Przemyśl, która zajęła 2. miejsce. To kolejny sukces niezwykle utalentowanej podopiecznej Zdzisława Bodnara.
Ola w drodze do finału pokonała w grupie eliminacyjnej Małgorzatę Porębę (UKS Wielopole) i Weronikę Sapę (LZS Kąkolówka). Ćwierćfinał wygrała z Leną Gac (Olimp Łęki Dukielskie). W finale po zaciętej grze uległa Natalii Maciałek (Kolping Jarosław). Co warte pokreślenia, przemyślanka jest jeszcze żaczką, dwa lata młodszą zawodniczką od tych, z którymi rywalizowała w Ustrzykach Dolnych.
Dobrze spisywał się w rywalzacji młodzików inny przedstawiciel Nurtu Wiktor Iwaniuch. Przemyślanin w fazie grupowej wygrał z Szymonem Nowakiem (LKS Krościenko Wyżne) i Dominkiem Skrzętą (Strażak Bartkówka). Po wyjściu z grupy w pierwszej rundzie wygrał Bartoszem Stańko (Arka Łętownia). W drugiej rundzie uległ Michałowi Frączkowi (Politechnika Rzeszów), jak się później okazało, zwycięzcy zawodów. Grę o 9. miejsce wygrał z Miłoszem Mazurkiewiczem (KTS Leżajsk).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze