Reklama

Żaczka Ola druga wśród młodziczek

W Ustrzykach Dolnych odbył się 1. Grand Prix Podkarpacia młodziczek i młodzików. Świetnie spisała się Aleksandra Makar z Nurtu Przemyśl, która zajęła 2. miejsce. To kolejny sukces niezwykle utalentowanej podopiecznej Zdzisława Bodnara.

Ola w drodze do finału  pokonała w grupie eliminacyjnej Małgorzatę Porębę (UKS Wielopole) i Weronikę Sapę (LZS Kąkolówka). Ćwierćfinał wygrała z Leną Gac (Olimp Łęki Dukielskie). W finale po zaciętej grze uległa Natalii Maciałek (Kolping Jarosław). Co warte pokreślenia, przemyślanka jest jeszcze żaczką, dwa lata młodszą zawodniczką od tych, z którymi rywalizowała w Ustrzykach Dolnych.

Dobrze spisywał się w rywalzacji młodzików inny przedstawiciel Nurtu Wiktor Iwaniuch. Przemyślanin w fazie grupowej wygrał z Szymonem Nowakiem (LKS Krościenko Wyżne) i Dominkiem Skrzętą (Strażak Bartkówka). Po wyjściu z grupy w pierwszej rundzie wygrał Bartoszem Stańko (Arka Łętownia). W drugiej rundzie uległ Michałowi Frączkowi (Politechnika Rzeszów), jak się później okazało, zwycięzcy zawodów. Grę o 9. miejsce wygrał z Miłoszem Mazurkiewiczem (KTS Leżajsk).
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama