Reklama

Zaduszki na zamku. Muzyczne wspomnienie Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy

"Kiedy byłem małym chłopcem", "Gdybyś kochał hej", "Poszłabym za tobą", "Chciałabym być słońcem" i wiele innych najgłośniejszych piosenek Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy będzie można usłyszeć w najbliższą sobotę, 3 listopada, na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu.

Zamkowe zaduszki organizowane w ramach  projektu „Piotr Nalepa Breakout Tour” rozpoczną się o g. 18. Będzie to już trzeci koncert ku pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. Pieczę nad całością przedsięwzięcia sprawuje syn Miry i Tadeusza – Piotr Nalepa. Wspomniany projekt poświęcony rodzicom i upamiętniający ich twórczość to niejako ich „artystyczny testament”.  Na  zamkowej scenie w ramach konceru wystąpią: Piotr Nalepa (gitara), Robert Lubera (gitara i śpiew), Żaneta Lubera (śpiew), Wojciech Famielec (gitara basowa), Michał Jurkiewicz (organy hammonda), Józef Rusinowski (perkusja) oraz towarzyszący artystom zespół ARSO Ensemble.

 

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości