Mieszkaniec Laszczyn, 71-letni mężczyzna cierpiący na zanik pamięci, wyszedł w niedzielę rano z domu. Nie powiadamiając nikogo, udał się w nieznanym kierunku. Poszukiwania dzięki pomocy policjantów, strażaków oraz pracowników PCK z Nowej Sarzyny zakończyły się szczęśliwie.
O zaginięciu mężczyzny powiadomił policję jego opiekun. Policjanci po zapoznaniu się z rysopisem zaginionego natychmiast przystąpili do poszukiwań. Informację przekazano pobliskim patrolom. W poszukiwaniach wziął udział przewodnik z psem tropiącym, a także funkcjonariusze z komendy w Leżajsku, strażacy i pracownicy PCK.
Intensywne kilkugodzinne poszukiwania dały pozytywny rezultat. Poszukiwany odnalazł się w oddalonym o 3 km od miejsca zamieszkania lesie. Przekazany został pod dozór swojego opiekuna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze