Norbert Pacławski, zawodnik Szkółki Piłkarskiej „Orzełek” w Przeworsku, otrzymał w czerwcu sportową szansę. Podopieczny trenera Mateusza Syka odbył testy w Lechu Poznań.
Podczas podsumowania sezonu piłkarskiego 2014/2015 Szkółki Piłkarskiej „Orzełek” byli obecni Marcin Lewicki i Maciej Zieliński z Agencji ProSportManager, która zajmuje się prowadzeniem karier i szeroko pojętym wsparciem dla piłkarzy w różnym wieku. Dzięki agencji zawodnik „Orzełka” otrzymał sportowe wyróżnienie. W ramach testów w dniach 12 i 13 września rozegrał z drużyną Lecha Poznań (rocznik 2004) turniej Topaz Cup 2015[paywall].
– Norbert pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelając 3 bramki. Na zakończenie turnieju przyznano 13 indywidualnych wyróżnień, jedno z nich trafiło do naszego zawodnika. Dodatkowo otrzymał pozytywną ocenę od trenera Lecha Poznań i został zaproszony na kolejne, tym razem dłuższe testy – poinformował prezes Centrum Szkolenia Sportowego Dzieci i Młodzieży „Orzełek” w Przeworsku Tomasz Syk.
Drużyna Lecha Poznań ostatecznie zdobyła 2. miejsce w turnieju, ustępując jedynie Lechii Gdańsk. Zespół wyprzedził m.in.: Legię Warszawa i Jagiellonię Białystok.
– Cieszę się bardzo z osiągnięć Norberta, tak samo jak z osiągnięć całej naszej drużyny, ponieważ jest to nasza wspólna, ciężka praca. Norek to utalentowany, a w dodatku niesamowicie pracowity chłopak. Już w tak młodym wieku stawia przed sobą cele, które za wszelką cenę chce osiągnąć i w większości mu się to udaje. Moim obowiązkiem jest serdecznie podziękować rodzicom Norberta, bo to oni wspierają jego rozwój i jego marzenia – podsumowuje trener Mateusz Syk.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze