Reklama

Zagrał z Lechem Poznań

20/09/2015 20:21

Norbert Pacławski, zawodnik Szkółki Piłkarskiej „Orzełek” w Przeworsku, otrzymał w czerwcu sportową szansę. Podopieczny trenera Mateusza Syka odbył testy w Lechu Poznań.

Podczas podsumowania sezonu piłkarskiego 2014/2015 Szkółki Piłkarskiej „Orzełek” byli obecni Marcin Lewicki i Maciej Zieliński z Agencji ProSportManager, która zajmuje się prowadzeniem karier i szeroko pojętym wsparciem dla piłkarzy w różnym wieku. Dzięki agencji zawodnik „Orzełka” otrzymał sportowe wyróżnienie. W ramach testów w dniach 12 i 13 września rozegrał z drużyną Lecha Poznań (rocznik 2004) turniej Topaz Cup 2015[paywall].

– Norbert pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelając 3 bramki. Na zakończenie turnieju przyznano 13 indywidualnych wyróżnień, jedno z nich trafiło do naszego zawodnika. Dodatkowo otrzymał pozytywną ocenę od trenera Lecha Poznań i został zaproszony na kolejne, tym razem dłuższe testy – poinformował prezes Centrum Szkolenia Sportowego Dzieci i Młodzieży „Orzełek” w Przeworsku Tomasz Syk.

Reklama

Drużyna Lecha Poznań ostatecznie zdobyła 2. miejsce w turnieju, ustępując jedynie Lechii Gdańsk. Zespół wyprzedził m.in.: Legię Warszawa i Jagiellonię Białystok. 

– Cieszę się bardzo z osiągnięć Norberta, tak samo jak z osiągnięć całej naszej drużyny, ponieważ jest to nasza wspólna, ciężka praca. Norek to utalentowany, a w dodatku niesamowicie pracowity chłopak. Już w tak młodym wieku stawia przed sobą cele, które za wszelką cenę chce osiągnąć i w większości mu się to udaje. Moim obowiązkiem jest serdecznie podziękować rodzicom Norberta, bo to oni wspierają jego rozwój i jego marzenia – podsumowuje trener Mateusz Syk.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama