WOŚP grała nie tylko w dużych ośrodkach. W Birczy na rzecz dziecięcych oddziałów ogólnopediatrycznych i polepszenia opieki medycznej seniorom kwestowało 34 wolontariuszy, którzy uzbierali 9 tysięcy 508 złotych. Natomiast w Dubiecku do puszek 20 wolontariuszy trafiło 9 tysięcy 269 złotych. Gratulujemy.

Wolontariusze ze sztabu WOŚP w Dubiecku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ POWSZECHNEJ NIEMOCY - YOUTUBE.COM * TEKSTY.WYWROTA.PL
no i git
PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ POWSZECHNEJ NIEMOCY - YOUTUBE.COM * TEKSTY.WYWROTA.PL