Reklama

Zagrali dla WOŚP-u

20/01/2017 15:30

WOŚP grała nie tylko w dużych ośrodkach. W Birczy na rzecz dziecięcych oddziałów ogólnopediatrycznych i polepszenia opieki medycznej seniorom kwestowało 34 wolontariuszy, którzy uzbierali 9 tysięcy 508 złotych. Natomiast w Dubiecku do puszek 20 wolontariuszy trafiło 9 tysięcy 269 złotych. Gratulujemy.


Wolontariusze ze sztabu WOŚP w Dubiecku.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2017-01-20 21:55:31

    no i git

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    SOIA - niezalogowany 2017-01-20 22:57:28

     PIERSI - PAŃSTWO WIELKIEJ POWSZECHNEJ NIEMOCY - YOUTUBE.COM * TEKSTY.WYWROTA.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama