– Kolejny raz pokazaliśmy, że takie małe miasteczka jak nasze mogą z sukcesami rywalizować z większymi miastami – mówią reprezentanci Football Academy Oleszyce.
Football Academy Oleszyce wzięła udział w turnieju piłkarskim FAME SPORT CUP 2007 w Krakowie. Na obiekcie sportowym Akademii Piłkarskiej 21 im. Henryka Reymana[paywall] rozegrali łącznie 12 spotkań. W turnieju nie prowadzono klasyfikacji i wszystkie drużyny otrzymały puchary. W sportowej rywalizacji młodzi zawodnicy z Oleszycz zaprezentowali się jednak bardzo dobrze.
Wyniki:
FA – Czampions Brzesko 3:0 (bramki dla FA: Lorenc J., Guzy P., Młodowiec M.); FA – Skra Częstochowa II 3:0 (Lorenc J., Młodowiec M., Brudniak K.); FA – AMT Żywiec 1:1 (Sopel N.); FA – Gwarek Zabrze 2:1 (2x Żuk S.); FA – Duda Wrocław 3:2 (Żuk S., Brudniak K., Niechaj J.); FA – FA Bielsko 1:0 (Romaniszyn A.); FA – Duda Wrocław 1-0 (Lorenc J.); FA – Luks Skrzyszów 0-1; FA – Raba Dobczyce 3:2 (Lorenc J., Romaniszyn A., Sopel N.); FA – Gol Brodnica 0-2; FA – AMT Żywiec 1-0 (Romaniszyn A.); FA – SKRA Częstochowa I 2-0 (Żuk S., Brudniak K.).
Szkółkę FA Oleszyce reprezentowali: Remigiusz Pawełko, Mateusz Mróz, Miłosz Marciniec, Franciszek Baran, Patryk Guzy, Jakub Lorenc, Wiktor Kociołek, Sławomir Żuk, Mikołaj Młodowiec, Kacper Brudniak, Norbert Sopel, Alan Romaniszyn, Jakub Niechaj. Trener: Łukasz Pracało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze