Przemyscy radni wystosowali rezolucję do rządu premier Beaty Szydło. Dotyczy ona planowanego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Malhowicach.
Radni wyrazili sprzeciw wobec decyzji poprzedniej administracji rządowej, których skutkiem na obecnym etapie jest zaniechanie budowy przejścia.
"(…) okazało się jednak, że ze strony ustępującej administracji rządowej nie podjęto w 2015 r. żadnych działań w kierunku rozbudowy przejścia w Malhowicach, a przeznaczone na ten cel pieniądze prawdopodobnie wykorzystano na inne cele. (…) Budowa przedmiotowego przejścia ma stać się impulsem do szybszego rozwoju gospodarczego Przemyśla i regionu oraz przygranicznego obwodu lwowskiego na Ukrainie" – napisano.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kto odpowie za niegospodarnosc tj. bezcelowe wybudowanie obwodnicy
Ukraińcy i inni uchodźcy /terroryści/ nie będą potrzebowali przejścia granicznego w Malchowicach, oni się wedrą i wręcz napadną nas.Słusznie, że nie będzie budowane przejście, bo jest w Krościenku, Medyce, Korczowej oraz w Budomierzu. Przekracza już granicę jak kto chce i kiedy chce nawet przelatując Dronami i to z fajkami. Służby SG nie będą miały żadnych szans .Lepiej za te grube pieniądze postawić płot z zasiekami z drutu żyletkowego ! by nas nie zalała fala czyhających bandytów.Nasz Rząd i nasze siły wszystkie "spec" nie będą w stanie nic zrobić !UWAŻAJCIE : żeby nie było za późno.
Wstyd i Hańba !!! Gdzie Prokuratura i inne służby ?
Mam nadzieję, że jak najszybciej Ukraina wstąpi do strefy Schengen i region podkarpacki oraz lwowski będą się mogły razem rozwijać na wolnorynkowych zasadach. Prędzej Was, nacjonalistów powinno się zamknąć w rezerwacie lub skansenie, za wszelką cenę chcecie utrudniać pokój i współpracę między narodami.
RADNY KRADNIE A CAŁE MIASTO NA DNIE !!!R
@BastiatNiedoczekanie twoje i innych ukrów. Prędzej człowiek założy bazę na Marsie niż wy znajdziecie się w UE nie wspominając już o strefie Schengen. Wystarczy już tych przejść granicznych na ścianie wschodniej. A droga do Malchowic to już chyba ostatnia spokojna trasa dla przemyskich rowerzystów i TAK ZOSTANIE. Amen.
szansą Przemyśla są przejścia to jest oczywiste, jeśli ktoś pisze, że przejść jest za dużo niech nie korzysta. Amen
Kto odpowie za niegospodarnosc tj. bezcelowe wybudowanie obwodnicy
Ukraińcy i inni uchodźcy /terroryści/ nie będą potrzebowali przejścia granicznego w Malchowicach, oni się wedrą i wręcz napadną nas.Słusznie, że nie będzie budowane przejście, bo jest w Krościenku, Medyce, Korczowej oraz w Budomierzu. Przekracza już granicę jak kto chce i kiedy chce nawet przelatując Dronami i to z fajkami. Służby SG nie będą miały żadnych szans .Lepiej za te grube pieniądze postawić płot z zasiekami z drutu żyletkowego ! by nas nie zalała fala czyhających bandytów.Nasz Rząd i nasze siły wszystkie "spec" nie będą w stanie nic zrobić !UWAŻAJCIE : żeby nie było za późno.
Wstyd i Hańba !!! Gdzie Prokuratura i inne służby ?