Reklama

Zainteresowanych pracą nie brakowało

Blisko 50 firm i zakładów pracy zaprezentowało swoją ofertę podczas czwartkowych (18 bm.) Targów Pracy, zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu w miejscowej hali POSIR.

Wydarzenie przyciągnęło osoby poszukujące zatrudnienia, przede wszystkim młodych ludzi, i było płaszczyzną do nawiązania pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą, okazją do zadania nurtujących pytań i poznania specyfiki prowadzonych przez firmy i instytucje naborów. Pracodawcy mogli natomiast opowiedzieć o wymaganiach wobec kandydatów, charakterze pracy w danej branży i poznać oczekiwania zainteresowanych podjęciem zatrudnienia. Nie brakowało ofert krajowych i zagranicznych, łącznie swoje stoiska wystawiło 50 firm i zakładów pracy. Na niełatwym, przemyskim rynku pracy takie targi to z pewnością dodatkowa szansa na wyszukiwanie ofert. Chętnych do skorzystania z niecodziennej okazji nie zabrakło.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli starosta przemyski i prezydent miasta Przemyśla.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/04/2024 16:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama