Reklama

Zakażeń na Podkarpaciu stale przybywa. Dziś 126 w Przemyślu i powiecie

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, że obecnie Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 198 osób, 18715 poddanych jest kwarantannie, 8279 izolacji, a z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 646 osób.

W dniach 19, 21-24 października br. zmarło 14 mieszkańców województwa podkarpackiego: • 5 kobiet – z powiatu brzozowskiego (79); sanockiego (95), stalowowolskiego (81), miasta Rzeszowa (88) i Przemyśla (95). • 9 mężczyzn – z powiatu dębickiego (68, 76, 83), kolbuszowskiego (79, 92) rzeszowskiego (88), ropczycko-sędziszowskiego (81), stalowowolskiego (82) i miasta Rzeszowa (70).
Wyzdrowiało 308 osób z 19 powiatów województwa podkarpackiego.

Mamy 912 nowych, potwierdzonych przypadkó zakażenia: • 0 – bieszczadzki • 55 – brzozowski • 45 – dębicki • 57 – jarosławski • 40 – jasielski • 22 – kolbuszowski • 4– miasto Krosno • 31 – krośnieński • 0 – leski • 19 – leżajski • 2 – lubaczowski • 38 – łańcucki • 42 – mielecki • 7– niżański • 62 – miasto Przemyśl • 64 – przemyski • 22 – przeworski • 54 – ropczycko-sędziszowski • 128– miasto Rzeszów • 103 – rzeszowski • 53 – sanocki • 10 – stalowowolski • 40 – strzyżowski • 13 – miasto Tarnobrzeg • 1 – tarnobrzeski


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jj - niezalogowany 2020-10-25 11:36:33

    Najwyższa pora odsunąć od koryta niekompetentna pisowską "władzę".Rząd nie panuje nad niczym kompromitując się coraz bardziej.1. Minister zdrowia mówi w radiu, że maseczki nic nie dają, ale kiedy tylko jego znajomi zaczynają nimi handlować od razu są niezbędne.2. Ten sam minister, który mówi, żeby nie jeździć za granicę, bo to niebezpieczne sam jedzie za granicę na wakacje.3. Ten sam minister, który drugi raz jest chory!4. Premier, który przed wyborami mówi, że wirus jest tak groźny, że nie da się zrobić wyborów, tuż po pierwszej turze szybko dymisjonuje wirusa i zachęca starszych do tłumnego pójścia na wybory, bo już wirus przestał być groźny!5. Ludziom zamknięto cmentarze a jeden karakan ze swoją świtą paraduje po cmentarzu przed kamerami6, Ten sam karakan, który paraduje bez maski na miesięcznicy, kiedy ludzie dostają mandaty za ich brak.7. Ludzie czekają kilka dni na wynik testu a poseł pisu wystarczy, że zakaszle i ma wynik za dwie godziny. 8, Nie zapominajmy o tych co umierają przed szpitalami, bo rząd jest bardzo dobrze przygotowany9. Ludzie maja zakaz wstępu do własnych dzieci w szpitalu a poseł pisu z covidem wchodzi sobie do babci w szpitalu podczas obowiązywania zakazu odwiedzin jakby nigdy nic...10. Kiedy było 40 chorych zamknęli ludzi w domach iładowali mandaty, kiedy jest 6500 chorych można wszystko: chodzić na wesela, na stadiony, do teatrów, kin itd itp11. Ustawa na przygotowanie której było pół roku przygotowuje się na kolanie ostatniego dnia i wysyła do sejmu kilka godzin przed głosowaniem. Ktoś tu jest niepoważny.12. Godziny dla seniorów obowiązują w sklepikach szkolnych! Parodia.NARODZIE OBUDŹ SIĘ W KOŃCU. STOP NIEKOMPETENCJI PISU!A w międzyczasie  jeden wiceminister przepier... 70 milionów naszych pieniędzy i nic mu się nie dzieje... A drugi robi wałek na respiratorach na 160 milionów(!!!) i też mu włos z głowy nie spadł.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kk - niezalogowany 2020-10-25 11:36:50

    „Ludzie! Tak trudno zrozumieć nowe ograniczenia? To proste i logiczne”„Np. strefa żółta. Nie wolno ćwiczyć na siłowni, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Dlatego zamiast ćwiczeń warto iść coś zjeść. Bo jeść w każdej knajpie można, na spokojnie i bez maseczki. No chyba, że ktoś chciałby zjeść na ulicy, to mu nie wolno, bo jedzenie na ulicy jest skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. W knajpie wolno, na ulicy nie. Proste i logiczne. Ale pamiętajmy, że i w knajpie robi się niebezpiecznie, lecz tylko po godz. 21:00. Wtedy wyłącznie na wynos. Byle NIE na ulicy. Za to na ulicy w zgromadzeniu (bez jedzenia!) może uczestniczyć max 25 osób. No chyba, że pójdą do kościoła, to wtedy ile dusza zapragnie, bo jak kościół duży to może być nawet 50 lub 100, trzeba se policzyć. W kościele na mszy 1 osoba na 4 m2. No chyba, że to nie jest msza tylko mecz. To wtedy nawet na stadionie, na powietrzu – ZERO. Absolutne zero, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. No chyba, że to nie jest mecz na stadionie, tylko przedstawienie w teatrze. To wtedy można przyjść, ale na 25% miejsc. Co innego dzieciaki z podstawówki. One to wszystkie mogą przychodzić, siedzieć w klasach i ganiać się po korytarzach na przerwach. Ile chcą, każdego dnia. No chyba, że to nie jest podstawówka, tylko liceum lub studia. Uuu, to wtedy się nie zaleca, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Kilkadziesiąt dzieci w klasie w podstawówce – tak. Kilkudziesięciu licealistów klasie w liceum – nie. Kilkudziesięciu studentów w auli na uczelni – nie. Proste i logiczne. No i jak wesele to tylko 20 osób, na dodatek bez wywijania do Zenka na parkiecie, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Chyba, że wesele zrobicie sobie w Biedrze czy Lidlu, to wtedy można. Tam to można wszystko, włazi tyle ludu ile chce. Byle nie ćwiczyli w trakcie robienia zakupów. Więc bez przysiadów z arbuzami czy takich tam cwaniactw. Proste i logiczne. Czego nie rozumiesz?”

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ll - niezalogowany 2020-10-25 11:37:23

    26 lutego, czyli dokładnie tydzień przed stwierdzeniem pierwszego przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce, w czasie wywiadu w RMF FM Łukasz Szumowski odniósł się krytycznie do pomysłu noszenia maseczek, a wręcz żartował z niego.Robert Mazurek, RMF: Wie pan, że we Włoszech brakuje maseczek, a w Polsce, w internecie sprzedaje je się jako antywirusowe. Pomagają?Łukasz Szumowski: Ale nie wiem, czy doustnie, czy na ręce?Mazurek: No niech się pan już nie wygłupia. Taką maseczkę zakrywającą.Szumowski: No nie pomagają, one nie zabezpieczają przed wirusem, one nie zabezpieczają przed zachorowaniem.Mazurek: Naprawdę nie pomagają? To po co ludzie je noszą?Szumowski: Nie wiem. (...) WHO nie zaleca.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości