Reklama

Zakładał wnyki. Teraz grozi mu 5 lat więzienia

24/03/2018 10:36

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi z gminy Laszki. Mężczyzna zakładał wnyki w lesie w celu upolowania zwierzyny.

48-letni mieszkaniec gminy Laszki odpowie karnie za usiłowanie popełnienia przestępstwa z prawa łowieckiego. W tej sprawie funkcjonariusze policji w Radymnie współpracowali ze strażnikami leśnymi. To właśnie Nadleśnictwo Jarosław przesłało materiały z nagraniem przedstawiającym nieznanego mężczyznę zakładającego wnyki na terenie lasu w okolicach Laszek.

Policjanci ustalili dane kłusownika. Mężczyzna został przesłuchany. Za ww. wykroczenie grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.


ahn
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama