W walentynkowe popołudnie i wieczór czeka przemyślan wiele atrakcji za sprawą akcji „Zakochani w Przemyślu”, organizowanej przez Przemyski Klaster Turystyczny. Nasza redakcja sprawuje patronat medialny nad imprezą.
14 lutego, od g. 14 będzie można zwiedzać pod opieką przewodnika i za darmo Sanktuarium Świętego Walentego w kościele oo. Franciszkanów, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej i Przemyskie Podziemia. Imprezy będą też na Rynku oraz w innych miejscach.
Imprezy towarzyszące rozpoczną się już dzień wcześniej.
16.00-19.00 – Rynek Starego Miasta:
• Tor do zjazdów na workach z sianem!
• Prezenty, zabawy i konkursy dla zakochanych z nagrodami.
• Walentynki wysyłane balonem w niebo, wieszane na
drzewach serca, polowanie na ukochanych z łukiem
Amora, wielkie serce do wspólnych zdjęć, publiczne
wyznania miłości i wiele więcej
• Do wygrania miedzy innymi kolacje dla dwojga, noclegi w
hotelach, lekcje języków , upominki i słodkości.
• Dla dzieci zakochanych – bezpłatna bawialnia w Klubie
Niedźwiadek.
• Muzyka non stop oraz wizualizacje na ścianie Urzędu
Miejskiego.
17.00 i 20.00 – Kino Centrum
• Promocyjne seanse filmowe oraz kawa i ciastko w Klubie
Piwnice
19.00 - 21.00 – Rynek Starego Miasta
• Namiot dyskotekowy (ALTERNATYWA i DJ JORDAN)
SPECJALNE OFERTY dla Zakochanych z serduszkami:
Pizzeria Margherita - pizza w kształcie serca i Pizza Rose
Kawiarnia Mała Czarna - kawa i ciastko za 10 zł lub - 20%
Schronisko Młodzieżowe Matecznik ul Lelewela - Nocleg dla pary za pół ceny.
Szczegółowe informacje

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.14 LUTY???????????????????????????????????????????????? No błagam... Luty w roku jest tylko jeden.... Promujmy się, ale poprawnie :)
14 LUTY???????????????????????????????????????????????? No błagam... Luty w roku jest tylko jeden.... Promujmy się, ale poprawnie :)
Ale pomysł dobry!