Reklama

Załatanie dziur to działanie doraźne

02/03/2015 08:04

Ulice Obozowa i Sielecka na czas budowy obwodnicy pełniły funkcję tak zwanych dróg technicznych. Nie ma się więc co dziwić, że w asfalcie potworzyło się mnóstwo dziur. Co prawda drogowcy większość połatali, ale wiadomo, że to działanie doraźne, które rozwiązuje problem jedynie na chwilę. Moim zdaniem przydałby się jakiś poważniejszy remont. Zarówno ja, jak i inni mieszkańcy wspomnianych ulic patrzymy na tę sytuację z niepokojem i mamy duże obawy co do tego, czy miasto w ogóle przewiduje jakieś prace remontowe w tym rejonie miasta.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    piotr - niezalogowany 2015-03-04 17:44:49

    REMONT TYCH DRÓG NALEŻY DO WYKONAWCY OBWODNICY JAK TERAZ TEGO NIE ZAŁATWICIE PÓKI JESZCZE TRWA BUDOWA TO POTEM BĘDZIE ZA PÓZNO. IZBA CELNA POWINNA INTERWENIOWAĆ W TEJ SPRAWIE U PREZYDENTA!!!DOJAZD DO IC ULICĄ JASIŃSKIEGO, SIELECKĄ I WJAZD NA OBWODNICĘ BEZCENNY!! PIĘKNA WIZYTÓWKA MIASTA!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama