Ulice Obozowa i Sielecka na czas budowy obwodnicy pełniły funkcję tak zwanych dróg technicznych. Nie ma się więc co dziwić, że w asfalcie potworzyło się mnóstwo dziur. Co prawda drogowcy większość połatali, ale wiadomo, że to działanie doraźne, które rozwiązuje problem jedynie na chwilę. Moim zdaniem przydałby się jakiś poważniejszy remont. Zarówno ja, jak i inni mieszkańcy wspomnianych ulic patrzymy na tę sytuację z niepokojem i mamy duże obawy co do tego, czy miasto w ogóle przewiduje jakieś prace remontowe w tym rejonie miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.REMONT TYCH DRÓG NALEŻY DO WYKONAWCY OBWODNICY JAK TERAZ TEGO NIE ZAŁATWICIE PÓKI JESZCZE TRWA BUDOWA TO POTEM BĘDZIE ZA PÓZNO. IZBA CELNA POWINNA INTERWENIOWAĆ W TEJ SPRAWIE U PREZYDENTA!!!DOJAZD DO IC ULICĄ JASIŃSKIEGO, SIELECKĄ I WJAZD NA OBWODNICĘ BEZCENNY!! PIĘKNA WIZYTÓWKA MIASTA!!!
REMONT TYCH DRÓG NALEŻY DO WYKONAWCY OBWODNICY JAK TERAZ TEGO NIE ZAŁATWICIE PÓKI JESZCZE TRWA BUDOWA TO POTEM BĘDZIE ZA PÓZNO. IZBA CELNA POWINNA INTERWENIOWAĆ W TEJ SPRAWIE U PREZYDENTA!!!DOJAZD DO IC ULICĄ JASIŃSKIEGO, SIELECKĄ I WJAZD NA OBWODNICĘ BEZCENNY!! PIĘKNA WIZYTÓWKA MIASTA!!!