Reklama

Zamaskowani mężczyźni pod osłoną nocy kradli paliwo. Grozi im do 10 lat więzienia

Aktem oskarżenia zakończyło się trwające kilka miesięcy postępowanie przygotowawcze w sprawie włamań i kradzieży paliwa w Skołyszynie.

W czerwcu w Skołyszynie zamaskowani przestępcy, działając pod osłoną nocy, ukradli około 130 litrów oleju napędowego z maszyn i pojazdów stojących na terenie jednej z lokalnych firm. Spowodowali przy tym kosztowne uszkodzenia zbiorników paliwa.  

Policjanci z Posterunku Policji w Skołyszynie wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego jasielskiej komendy wytypowali i zatrzymali czterech podejrzanych mężczyzn. To dwaj 19-letni mieszkańcy gminy Frysztak, 27-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego oraz 20-latek z gminy Jasło.

Mundurowi udowodlili im dodatkowo usiłowanie włamania i kradzieży paliwa z maszyn zlokalizowanych przy stadionie sportowym w Szebniach.   

Reklama

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty. Trzech przyznało się do winy. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama