21 marca, w godz. od 10 do 16, po raz 8. na przemyskim Rynku odbędzie się happening ekologiczny „Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminki dla młodzieży i dzieci”.
Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu oraz Wydział Gospodarki Komunalnej UM zapraszają do udziału przemyślan zainteresowanych segregacją śmieci. Za określoną ilość odpadów każdy uczestnik otrzyma jabłka, za zużyte baterie – cukierki. Uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zawalczą o specjalne nagrody ufundowane przez prezydenta Robert Chomę, patrona imprezy. Nie obędzie się bez proekologicznych występów, wystaw i pokazów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze