Reklama

Zamień odpady na jabłka i cukierki!

21 marca, w godz. od 10 do 16, po raz 8. na przemyskim Rynku odbędzie się happening ekologiczny „Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki i elektrośmieci na witaminki dla młodzieży i dzieci”.

Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu oraz Wydział Gospodarki Komunalnej UM zapraszają do udziału przemyślan zainteresowanych segregacją śmieci. Za określoną ilość odpadów każdy uczestnik otrzyma jabłka, za zużyte baterie –  cukierki. Uczniowie podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zawalczą o specjalne nagrody ufundowane przez prezydenta Robert Chomę, patrona imprezy. Nie obędzie się bez proekologicznych występów, wystaw i pokazów.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama