– Na terenie dawnego szpitala wojskowego, mieszczącego się niegdyś przy ulicy Słowackiego, działają obecnie placówki medyczne, z których korzystają głównie osoby starsze, schorowane, często niedołężne. Tymczasem ciągi piesze na tamtym obszarze są zaniedbane, co może stawić utrudnienia w poruszaniu się nimi. Mam tu na myśli choćby wybujałe z racji zbyt rzadkiej pielęgnacji krzewy, które uniemożliwiają skorzystanie z poręczy, tak przydatnych ze względu na spore nachylenie terenu. Przejście chodnikiem, na który wdziera się roślinność też jest problematyczne. Przydałoby się w tym rejonie stałe, systematyczne porządkowanie terenu
– zauważa przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze