Reklama

„Zapomniane melodie” wyśpiewa Zespół Piosenki Estradowej Sway

20 maja o godz. 18 nastrojowy wieczór muzyczny w jarosławskim Parku Miejskim przy ul. Czesławy Puzon ps. „Baśka”.

„Powrócimy jak za dawnych lat”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Do grającej szafy…” czy „Wspomnij mnie” – to urocze klasyki dwudziestolecia międzywojennego oraz powojenne melodie, chętnie śpiewane do dziś.

Słynne szlagiery pozostają w pamięci! Jednak jarosławscy seniorzy, którzy tworzą zespół estradowy, przypomną utwory coraz bardziej zapomniane.

Podczas koncertów przestrzegane będą wszelkie środki bezpieczeństwa związane z zapobieganiem zakażeniom koronawirusem.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości