20 maja o godz. 18 nastrojowy wieczór muzyczny w jarosławskim Parku Miejskim przy ul. Czesławy Puzon ps. „Baśka”.
„Powrócimy jak za dawnych lat”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Do grającej szafy…” czy „Wspomnij mnie” – to urocze klasyki dwudziestolecia międzywojennego oraz powojenne melodie, chętnie śpiewane do dziś.
Słynne szlagiery pozostają w pamięci! Jednak jarosławscy seniorzy, którzy tworzą zespół estradowy, przypomną utwory coraz bardziej zapomniane.
Podczas koncertów przestrzegane będą wszelkie środki bezpieczeństwa związane z zapobieganiem zakażeniom koronawirusem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze