5 października br. w klubie „Buena Vista” przy ul. Nestora 1 w Przemyślu odbędzie się wyjątkowy koncert Agnieszki „Szepta” Jaśniewicz z zespołem. Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.
Agnieszka Jaśniewicz, występująca pod artystycznym pseudonimem „szepta” to charyzmatyczna krakowska artystka. W Przemyślu, w towarzystwie świetnych muzyków będzie promować swój album „tysiące szuflad”.
Wokalem zachwycać będzie „szepta”, na gitarze elektrycznej zagra Piotr Lekki (gitarzysta, realizator nagrań i producent), na perkusji – Sławomir Puka (absolwent Akademii Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie), na gitarze basowej – Robert Świątek (basista, pasjonata, kolekcjoner instrumentów; właściciel Studia Leonardo 27 w Bochni).
Artyści zaprezentują ambitną muzykę alternatywną z poetyckim tekstem, zrzeszającą ze sobą synth pop, trip-hop oraz rock. To będzie absolutnie występ z tzw. pazurem, bo towarzyszący A. Jaśniewicz muzycy od lat kojarzeni są z ciężkim rockowym brzmieniem. Minimalistyczne połączenie instrumentów i mocnego wokalu przenosi odbiorców na koncercie w zupełnie inny wymiar.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze