Jutro, 28 stycznia br., w kościele oo. Karmelitów Bosych w Przemyślu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – koncert kolęd i pastorałek.
Koncert, którego organizatorami są o. Krzysztof Górski, przeor klasztoru karmelitów w Przemyślu oraz wiceprezes zarządu Fundacji Centrum Edukacji „Baza” Łukasz Hamryszczak, odbędzie się tuż po mszy świętej (g. 18) w kościele oo. Karmelitów Bosych w Przemyślu.
Koncert w wyjątkowym góralskim stylu poprowadzi Zespół Skrzypnianie ze Skrzypnego na Podhalu. Wstęp wolny. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął metropolita przemyski abp Adam Szal, zaś jednym z patronów medialnych jest nasza redakcja.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze