Reklama

Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek

Jutro, 28 stycznia br., w kościele oo. Karmelitów Bosych w Przemyślu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – koncert kolęd i pastorałek.

Koncert, którego organizatorami są o. Krzysztof Górski, przeor klasztoru karmelitów w Przemyślu oraz wiceprezes zarządu Fundacji Centrum Edukacji „Baza” Łukasz Hamryszczak, odbędzie się tuż po mszy świętej (g. 18) w kościele oo. Karmelitów Bosych w Przemyślu.

Koncert w wyjątkowym góralskim stylu poprowadzi Zespół Skrzypnianie ze Skrzypnego na Podhalu. Wstęp wolny. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął metropolita przemyski abp Adam Szal, zaś jednym z patronów medialnych jest nasza redakcja.

Reklama

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama