Ponad 120 pań zgromadziło się w niedzielę, 11 marca, w świetlicy wiejskiej w Babicach, aby celebrować święto kobiet. Organizatorem tego wydarzenia była biblioteka i świetlica w Babicach oraz wójt gminy Krzywcza.
Na wstępie przybyłych gości przywitali organizatorzy. Życzenia wszystkim paniom złożył wójt Wacław Pawłowski. Główną atrakcją był natomiast program artystyczny przygotowany przez męską część Grupy Teatralnej „Wkręceni”, wyreżyserowany przez Marzenę Seńczyszyn.
Nie zabrakło scenek kabaretowych, okolicznościowych wierszy oraz piosenek. Udany spektakl rozbawił uczestników spotkania do łez. Na zakończenie, po uroczystym odśpiewaniu „100 lat” panowie wręczyli kwiaty wszystkim obecnym paniom oraz zaprosili je do wspólnego poczęstunku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze