Reklama

Zaprosili panie z całej gminy [ZDJĘCIA]

15/03/2018 11:30

Ponad 120 pań zgromadziło się w niedzielę, 11 marca, w świetlicy wiejskiej w Babicach, aby celebrować święto kobiet. Organizatorem tego wydarzenia była biblioteka i świetlica w Babicach oraz wójt gminy Krzywcza.

Na wstępie przybyłych gości przywitali organizatorzy. Życzenia wszystkim paniom złożył wójt Wacław Pawłowski. Główną atrakcją był natomiast program artystyczny przygotowany przez męską część Grupy Teatralnej „Wkręceni”, wyreżyserowany przez Marzenę Seńczyszyn.

Nie zabrakło scenek kabaretowych, okolicznościowych wierszy oraz piosenek. Udany spektakl rozbawił uczestników spotkania do łez. Na zakończenie, po uroczystym odśpiewaniu „100 lat” panowie wręczyli kwiaty wszystkim obecnym paniom oraz zaprosili je do wspólnego poczęstunku.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama