– Pomiędzy ulicami Lelewela a Popielów, mniej więcej za wieżowcem, znajduje się teren, który od dawna jest mocno zapuszczony i zaśmiecony. Bywa, że gromadzą się tu młodzi albo spożywający trunki, którzy również pozostawiają po sobie śmieci. Stan taki trwa od dawna, a przecież, jak by nie było, to działka wcale nie na uboczu, lecz w środku miasta. Może warto byłoby zadbać o estetykę tego miejsca
– sugeruje mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze