Reklama

Zarzuty dla pijanego kierowcy

72-letni kierowca peugeota miał we krwi ponad 2,5 promila. Mężczyzna podczas jazdy stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu. Funkcjonariusze uniemożliwili mężczyźnie dalsze kierowanie pojazdem, potem trafił za kratki policyjnego aresztu. Za przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

10 maja,  po godzinie 16, dyżurny policji w Tarnobrzegu otrzymał zgłoszenie o osobowym peugeocie, niebezpiecznie poruszającym się drogą powiatową w gminie Grębów. Zgłaszającymi byli  świadkowie zdarzenia, którzy domyślali się, że kierowca jest pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze po dotarciu we wskazany rejon zauważyli peugeota z kierowcą w środku. 72-latek był kompletnie pijany. Badanie wykazało 2,68 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto pijany kierowca był agresywny wobec funkcjonariuszy. Został zatrzymany i osadzony w areszcie, aby wytrzeźwiał i wyjaśnił sprawę.

Reklama

Teraz za swój wybryk odpowie przed sądem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości