– Często jeżdżę samochodem ulicą Dworskiego. I zauważam, że pomimo sprawnych latarni ulicznych nie jest tam wystarczająco jasno. Wszystko przez drzewa zasłaniające lampy. Zdarza się, że oświetlenie uliczne oświetla jedynie wnętrze koron drzew, które przy nich rosną, zamiast padać na jezdnię. Wydaje mi się, że miasto powinno niezwłocznie wykonać cięcia techniczne drzew przyulicznych, blokujących światło latarni. W końcu po to są, by dawać kierowcom i pieszym poczucie bezpieczeństwa
– zauważa Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze